TEXT_SIZE
În atenția personalului didactic din învățământul preuniversitar din județul Timiș
 
 
 
Având în vedere faptul că s-a constituit cea de-a doua grupă din persoanele care s-au înscris pe site-ul CCD Timiș la programul de formare continuă avizat MENAdministrarea și gestionarea patrimoniului public” vă transmitem următoarele informații:
Programul de formare se organizează special pentru personalul didactic auxiliar încadrat pe postul de laborant în unitățile de învățământ preuniversitar din județul Timiș.
Programul de formare este avizat MEN în Oferta CCD Timiș pentru anul școlar 2017 – 2018.
Numărul de ore: 24
Formatori: prof. dr. ec. Ana Crăsneanu
Calendarul acestui program de formare pentru prima grupă:
30 martie 2018 interval orar 15 – 20 (5 ore)
31 martie 2018 interval orar 9 – 14 (5 ore)
13 aprilie 2018 interval orar 15 – 20 (5 ore)
14 aprilie 2018 interval orar 9 – 14 (5 ore)
20 aprilie 2018 interval orar 15 – 19 (4 ore)
Prezența la curs este obligatorie.
Loc de desfășurare a programului de formare: Colegiul Național ”Iulia Hașdeu”, Lugoj, Str. Victor Vlad Delamarina nr. 1.
Costul cursului/cursant: 80 lei/pers.
Taxa de curs se va achita până în data de 5 aprilie 2018 folosind una din modalitățile de mai jos:
- cu factură plătită de unitatea școlară. În acest caz se va solicita responsabilului de program emiterea facturii
- cu ordin de plată (transfer bancar). Plata se va face în contul CCD Timiș RO94TREZ62120E330500XXXX, CUI: 4605510, cu următoarele precizări:
- nume și prenume
- școala de proveniență
- denumire program formare
- cu chitanță (achitată la casieria CCD Timiș. Program casierie: luni – joi în intervalul 1200 – 1600 și vineri în intervalul 1000 – 1400)
La prima oră de curs se vor prezenta următoarele documente:
- cererea de înscriere – listată – avizată de conducerea unității școlare
- copie xerox a cărții de identitate
Lista cursanților:

Nr. crt.

Numele si prenumele

Unitatea de proveniență

 1

Cărpineanu Mirela Simona

Școala Gimnazială "Anișoara Odeanu” Lugoj

 2

Căzănescu Angelica

Școala Gimnaziala Sorin Titel, Margina

 3

Constantin Elena

Colegiul Național "Iulia Hașdeu" Lugoj

 4

Georgescu   Mihaela

Colegiul Național "Iulia Hașdeu" Lugoj

 5

Georgescu   Nicolae

Colegiul Național "Iulia Hașdeu" Lugoj

 6

Homoc Marioara

Liceul Tehnologic "Aurel Vlaicu" Lugoj

 7

Ivașcu Marioara Dorina

Școala Gimnazială Sudriaș, Traian Vuia

 8

Jiga Otilia

Colegiul Tehnic ”Valeriu Braniște” Lugoj

 9

Jiga Steluța

Colegiul Tehnic ”Valeriu Braniște” Lugoj

 10

Lupulescu Lelica

Școala Gimnazială Racovița

 11

Novac Ionela

Școala Gimnazială"Eftimie Murgu" Lugoj

 12

Olteanu Gheorghe

Școala Gimnazială Comuna Boldur

 13

Oprițescu Luminița Doina

Școala Gimnazială Dumbrava

 14

Petcu Daniela Adriana

Școala Gimnazială Bethausen

 15

Podariu-Simoniac Simziana

Liceul Teoretic ”Traian Vuia” Făget

 16

Sabau Dorina

Liceul Teoretic Buziaș

 17

Stoica Sorin Pavel

Liceul Teoretic ”J. Loius Calderon” Timișoara

 18

Sturzu Luminita

Școala Gimnazială"Eftimie Murgu" Lugoj

 19

Ureche Nicolae

Școala Gimnazială Criciova

 20

Uta Vasilica

Școala Gimnazială Nr.2 Lugoj

 21

Valcaneant Patricia

Școala Gimnazială ”Anișoara Odeanu” Lugoj

 22

Valuch Daniela

Liceul Tehnologic ,,Traian Grozăvescu,,Nădrag

                                                                                                      
Responsabil program,
Duiuleasa Simona Elena
Marți, 16 10 2018