TEXT_SIZE
În atenția personalului didactic din învățământul preuniversitar din județul Timiș
 
Având în vedere faptul că s-a constituit o grupă din persoanele care s-au înscris pe site-ul CCD Timiș la programul de formare continuă avizat MENAdministrarea și gestionarea patrimoniului public” vă transmitem următoarele informații:
Programul de formare se organizează special pentru personalul didactic auxiliar încadrat pe postul de laborant în unitățile de învățământ preuniversitar din județul Timiș.
Programul de formare este avizat MEN în Oferta CCD Timiș pentru anul școlar 2017 – 2018.
Numărul de ore: 24
Formatori: prof. dr. ec. Ana Crăsneanu
Calendarul acestui program de formare pentru prima grupă:
15 februarie 2018 interval orar 16 – 20 (4 ore)
16 februarie 2018 interval orar 16 – 20 (4 ore)
17 februarie 2018 interval orar 9 – 13 (4 ore)
22 februarie 2018 interval orar 16 – 20 (4 ore)
23 februarie 2018 interval orar 16 – 20 (4 ore)
24 februarie 2018 interval orar 9 – 13 (4 ore)
Prezența la curs este obligatorie.
Loc de desfășurare a programului de formare: Colegiul Tehnic ”E. Ungureanu”, Timișoara, Piața Iancu Huniade nr. 3, sala 203.
Costul cursului/cursant: 80 lei/pers.
Taxa de curs se va achita în perioada 13 – 15 februarie 2018, la sediul CCD Timiș sau prin virament bancar.
Taxa de curs poate fi achitată:
- cu factură plătită de unitatea școlară
- cu ordin de plată (transfer bancar)
- cu chitanță (achitată la casieria CCD Timiș)
La prima oră de curs se vor prezenta următoarele documente:
- cererea de înscriere – listată – avizată de conducerea unității școlare
- copie xerox a cărții de identitate
 
Lista cursanților:

Nr. crt.

Numele si prenumele

Unitatea de provenienta

 1

ARAMBAȘA ANCA - LIANA

Liceul Teoretic ”Grigore Moisil” Timișoara

 2

BALAURE ALEXANDRA

Colegiul Național "Constantin Diaconovici Loga" Timișoara

 3

BIDAŞCĂ LUCICA

Școala Gimnazială Izvin

 4

CITU ADRIANA

Școala Gimnazială Fibiș

 5

DRAGOS POLIANA AURELIA

Grădinița cu P.P. "Lui Goghiță" Timișoara

 6

EPURE ADRIANA

Liceul Teoretic ,,Ioan Jebelean” Sânnicolau Mare

 7

GAVRIL DANIELA MARIANA

Liceul ”W. Shakespeare” Timișoara

 8

GRECU SIMINA

Școala Gimnazială Nr. 27 Timișoara

 9

IENCULESCU CARMEN

Colegiul Tehnic ”Ion I. C. Bratianu” Timișoara

 10

JIVANOV IVANCA

Liceul Teoretic ”Dositei Obradovici„Timișoara

 11

KALAPIS ECATERINA

Liceul Tehnologic ,,Cristofor Nako” Sânnicolau Mare

 12

LAZAR SIMONA ALINA

Liceul Teoretic "Nikolaus Lenau" Timișoara

 13

MIOCOVICI MIRA

Școala Gimnazială Comuna Cenad

 14

MODRA ELISABETA IRINA

Școala Gimnazială Uivar

 15

MURARIU ERIKA

Școala Gimnazială Liebling

 16

NICULA GIANINA

Școala Gimnazială Iohanisfeld

 17

OANCEA ADINA

Școala Gimnazială Chevereșu Mare

 18

PANDURESCU MONICA DORINA

Școala Gimnaziala Pișchia

 19

POPESCU OCTAVIAN-HARALAMBIE

Școala Gimnazială Nr. 27 Timișoara

 20

POPEȚI VIORICA

Școala Gimnazială Voiteg

 21

POPOVICI DRAGAN

Colegiul Național "Constantin Diaconovici Loga" Timișoara

 22

SOMORAY MIHAELA

Școala Gimnazială Jamu Mare

 23

STANCIUC ELENA

Școala Gimnazială Comuna Șag

 24

STEFAN RODICA ELENA

Colegiul Tehnic „Emanuil Ungureanu” Timișoara

 25

STOIAN IOAN

Școala Gimnazială Nr.1 Timișoara

 26

STROIA LUMINITA CARMEN

Școala Gimnazială Nr. 24 Timișoara

 27

SUCIU NELU

Liceul Pedagogic "Carmen Sylva" Timișoara

 28

TOMOIAGA IOANA

Școala Gimnazială Mașloc

 29

TURCULETU MIRELA

Școala Gimnazială Moravița

  
Responsabil program,
Duiuleasa Simona Elena
Sâmbătă, 17 11 2018