TEXT_SIZE

Cursul avizat Managementul resurselor financiare în unitatea şcolară


Nr. 811 / 21 .05.2012

STIMATĂ DOAMNĂ / STIMATE DOMNULE DIRECTOR,

 

Referitor la programul de formare continuă avizat „Managementul resurselor financiare în unitatea şcolară”, vă rugăm să anunţaţi cadrele didactice cuprinse în tabelul de mai jos, să fie prezente în data de 30.05.2012, ora 1500, la Colegiul Tehnic de Vest Timişoara, în vederea începerii cursului, cu următoarele documente:

-         cererea de înscriere semnată de directorul unităţii şcolare şi ştampilată;

-         copie după cartea de identitate                                                              

 Formatori: prof. Letiţia Morariu, Aurica Rogobete, Marin Popescu

Nr. crt.

Numele şi prenumele

Şcoala de provenienţă

1.

BÎNZAR ADRIANA

Colegiul Tehnic „Ion Mincu” Timişoara

2.

BOEŢI NATALIŢA

Clubul Copiilor Lugoj

3.

BONTESCU RADU

Liceul Teoretic Gătaia

4.

BORDAN SILVIA

Colegiul Tehnic „H. Coandă” Timişoara

5.

CHIU ECATERINA-VASILICA

Şcoala cu Clasele I-VIII “Anghel Saligni” Banloc

6.

DIMA IONEL

Colegiul Tehnic „Ion Mincu” Timişoara

7.

FILIP LUMINIŢA

Colegiul Tehnic “Regele Ferdinand I” Timişoara

8.

FILIP MIHAI

Colegiul Tehnic de Vest Timişoara

9.

FRUMUŞESCU CIPRIAN

Colegiul Tehnic „Emanuil Ungureanu” Timişoara

10.

GROAPĂ LIVIU

Colegiul Tehnic “Ion I. C. Brătianu” Timişoara

11.

HOGEA COSMIN

Colegiul Tehnic de Vest Timişoara

12.

IANCOVICI WOLF MIRIANA

Grupul Şcolar Industrial de Transporturi Auto Timişoara

13.

LĂZĂRESCU ION

Şcoala cu Clasele I-VIII “Sorin Leia” Tomeşti

14.

MATIU NORICA

Colegiul Tehnic de Vest Timişoara

15.

MELNIC ALINA

Grupul Şcolar Industrial de Transporturi Auto Timişoara

16.

MICLEA SIMONA

Şcoala cu Clasele I – VIII V. Delamarina

17.

MIHALACHE EUGENIA

Colegiul Tehnic de Vest Timişoara

18.

MOISE DINA

Palatul Copiilor Timişoara

19.

MOŢ ALICE

Grupul Şcolar de Industrie Alimentară Timişoara

20.

OLARIU VALERIA

Colegiul Tehnic de Vest Timişoara

21.

ONESCU DANIELA

Şcoala cu Clasele I – VIII Şandra

22.

OSAIN ANGELA

Grupul Şcolar Industrial de Transporturi Auto Timişoara

23.

OSAIN CONSTANTIN

Grupul Şcolar Industrial de Transporturi Auto Timişoara

24.

PISANO PATRICIA

Colegiul Tehnic “Regele Ferdinand I” Timişoara

25.

ROSEMBLUM DOREL

Colegiul Tehnic de Vest Timişoara

 26.

SCHNEIDER MARIUS

Şcoala cu Clasele I – VIII Liebling

27.

STANA IOAN

Şcoala cu Clasele I – VIII Nr. 27 Timişoara

28.

TĂNĂSIE MONICA

Colegiul Tehnic de Vest Timişoara

29.

ZGHIMBEA SANDA

Colegiul Tehnic “Ion I. C. Brătianu” Timişoara

Director CCD Timiş,                                                                      Responsabil curs,                        

Prof. Letiţia MORARIU                                                           Prof. metodist Aurica Rogobete

Miercuri, 27 10 2021