TEXT_SIZE

Curs - Evaluarea didactică – dezvoltări recente

Referitor la programul de formare continuă acreditat „Evaluarea didactică – dezvoltări recente” ( 43 ore, 11 credite profesionale transferabile ), vă rugăm să anunţaţi cadrele didactice din tabelul de mai jos, să confirme participarea la acest program, până luni 27 februarie 2012, ora 12.

            Persoana de contact: profesor metodist Aurica Rogobete (e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.).

 

Nr. crt.

Numele şi prenumele cadrului didactic

Şcoala de provenienţă

1.

DELIMAN  ALINA-LUIZA

Grup Şcolar Industrial Transporturi Auto Timişoara

2.

PREDA  ECATERINA - CRISTINA

Grup Şcolar Industrial Transporturi Auto Timişoara

3.

BUNOIU  LILIANA

Liceul Teoretic “W. Shakespeare” Timişoara

4.

CHILIBAN  SIMONA

Grup Şcolar Industrial Transporturi Auto Timişoara

5.

DOT  MANUELA

Grup Şcolar Industrial Transporturi Auto Timişoara

6.

BIALIŞ  ADRIANA

Grup Şcolar Industrial Transporturi Auto Timişoara

7.

PETRUŢ  STELIANA

Grup Şcolar “Mihai Eminescu” Jimbolia

8.

POPP  LOREDANA

Colegiul Tehnic “Azur” Timişoara

9.

OLARU  CLAUDIA - MONICA

Palatul Copiilor Timişoara

10.

OLARU  DANIELA - MARIANA

Colegiul Tehnic “H. Coandă” Timişoara

11.

GRAD  ALINA - GEORGETA

Şcoala cu Clasele I – VIII  Nr. 16  Timişoara

12.

IENOVA  ILEANA

Şcoala cu Clasele I – VIII  Nr. 27  Timişoara

13.

MILICI   IONICĂ

Şcoala cu Clasele I – VIII  Nr. 25  Timişoara

14.

MIHAI  VERONICA

Colegiul Tehnic “Ion  Mincu” Timişoara

15.

GANE  MARIANA

Grup Şcolar Industrial Transporturi Auto Timişoara

16.

MATIŞ  GABRIELA

Şcoala cu Clasele I – VIII  Nr. 26  Timişoara

17.

BERGLE  MARIA

Şcoala cu Clasele I – VIII  Nr. 26  Timişoara

18.

PODARU  ILEANA - STELUŢA

Grup Şcolar “Sf. Nicolae” Deta

19.

GĂLĂŢAN  DANIELA

Colegiul Tehnic Regele Ferdinand I Timişoara

20.

BUCUR  GABRIELA

Şcoala cu Clasele I – VIII  Nr. 1 Timişoara

21.

SCHEIBLING  MIHAELA

CSEI “PP Neveanu “ Timişoara

22.

FILIP  MARIA

Şcoala cu Clasele I – VIII  Nr. 21 Timişoara

23.

HALLABRIN  ADRIANA-MAGDALENA

Şcoala cu Clasele I – VIII  Nr. 26  Timişoara

24.

AROMANESEI  CARMEN

Şcoala cu Clasele I – VIII  Nr. 26  Timişoara

25.

TEISANU  ELISABETA

Şcoala cu Clasele I – VIII  Nr. 26  Timişoara

    

Sesiunea de formare se va derula după următorul program:

                                 02 martie  2012, ora  15 – 5 ore

03 martie  2012, ora   9 – 8 ore

09 martie  2012, ora  15 – 5 ore

10 martie  2012, ora    9 – 8 ore

16 martie  2012, ora  15 – 5ore

17 martie  2012, ora    9 – 8 ore

Director,                                                                                              Responsabil program,

Prof. Letiţia Ana Morariu                                                                  Prof. metodist Aurica Rogobete

Miercuri, 27 10 2021