Romanian English French German Greek Italian Macedonian Russian Serbian Slovak Slovenian Spanish
FacebookTwitterTechnoratiLinkedin
TEXT_SIZE

Calitatea în educaţie şi formare profesională grupa 3

    Nr. 765 / 09.05.2012                                                

 

ÎN ATENŢIA DOAMNEI / DOMNULUI DIRECTOR

 ŞI RESPONSABILULUI CU FORMAREA CONTINUĂ DIN ŞCOLI

 

           Referitor la programul de formare continuă acreditat „Calitatea în educaţie şi formare profesională” ( 60 ore, 15 credite profesionale transferabile ), vă rugăm să anunţaţi cadrele didactice din tabelul de mai jos, să confirme participarea la acest program, până luni 14 mai 2012, ora 14.

            Persoana de contact: profesor metodist Aurica Rogobete (e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. ).


Nr. crt.

Numele şi prenumele cadrului didactic

Şcoala de provenienţă

1.

BOROS FRANCISC

Colegiul Tehnic “Azur” Timişoara

2.

BUNOIU LILIANA

Liceul Teoretic “W. Shakespeare Timişoara

3.

CĂPĂŢÂNĂ CODRUŢA

Colegiul Tehnic “Emanuil Ungureanu” Timişoara

4.

DAN CARMEN - RODICA

Colegiul Tehnic “Azur” Timişoara

5.

DINCĂ ALIN

Grup Şcolar Industrial de Transporturi Auto Timişoara

6.

DINCĂ IULIANA - EMILIA

Liceul Teoretic “Vlad Ţepeş” Timişoara

7.

DOOGARU AUREL

Grup Şcolar Industrial de Transporturi Auto Timişoara

8.

DOOGARU DANIELA

CSEI “PP Neveanu” Timişoara

9.

FILIP LUMINIŢA

Colegiul Tehnic “Regele Ferdinand I” Timişoara

10.

FRUMUŞESCU IOAN - CIPRIAN

Colegiul Tehnic “Emanuil Ungureanu” Timişoara

11.

FRUMUŞESCU RUSALINA - GINA

Colegiul Tehnic “Emanuil Ungureanu” Timişoara

12.

GHEORGHIŢA IOANA

Colegiul Tehnic “Emanuil Ungureanu” Timişoara

13.

GROAPĂ LIVIU

Colegiul Tehnic “Ion I. C. Brătianu” Timişoara

14.

IANOSEV MIODRAG

Colegiul Tehnic “Regele Ferdinand I” Timişoara

15.

MARTA FELICIA

Colegiul Tehnic “Emanuil Ungureanu” Timişoara

16.

MATEI CONSTANTIN

Colegiul Tehnic “Emanuil Ungureanu” Timişoara

17.

PANTELIMON MIRELA

Colegiul Tehnic “Emanuil Ungureanu” Timişoara

18.

PAP VIORICA

Colegiul Tehnic “Azur” Timişoara

19.

PĂTRAŞCU NICOLETA

Colegiul Tehnic “Emanuil Ungureanu” Timişoara

20.

PISANO PATRICIA

Colegiul Tehnic “Regele Ferdinand I” Timişoara

21.

POPA DANIELA

Grup Şcolar Industrial de Transporturi Auto Timişoara

22.

SCHNEIDER SUZANA

Colegiul Tehnic “Ion I. C. Brătianu” Timişoara

23.

SOFRA ADRIANA

Colegiul Tehnic “Azur” Timişoara

24.

URSU FLORENTINA

Colegiul Tehnic “Azur” Timişoara

25.

VASILOIU RAMONA

Grup Şcolar de  Industrie Alimentară Timişoara

    Sesiunea de formare se va derula, la Colegiul Tehnic ”H. Coandă Timişoara“, după următorul program:

  1. 18 mai 2012, ora 14 - 6 ore;
  2. 19 mai 2012, ora 9 - 8 ore;
  3. 25 mai 2012, ora 14 - 6 ore;
  4. 26 mai 2012, ora 9 - 8 ore;
  5. 01 iunie 2012, ora 14 - 6 ore;
  6. 02 iunie 2012, ora 9 - 8 ore;
  7. 08 iunie 2012, ora 14 - 6 ore;
  8. 09 iunie 2012, ora 9 - 8 ore;

  

Director,
Prof. Letiţia Ana Morariu
 
Responsabil program,
Prof. metodist Aurica Rogobete